Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Малех Петро Іванович

БІОГРАФІЯ

Народився 12 липня 1947 року у с.Глинець Яворівського району Львівської області. Здобув дві вищі освіти. У 1990 році закінчив економічний факультет Львівського Національного Університету ім. І.Франка за спеціальністю ”планування народного господарства” та отримав кваліфікацію “економіст”. Паралельно навчався на юридичному факультеті Львівського Національного Університету ім. І.Франка за спеціальністю ”правознавство”, який закінчив у 1993 році, отримавши кваліфікацію “юрист”.
У 2000 році захистив кандидатську дисертацію та отримав наукову ступінь “кандидата економічних наук”.
У 2005 році-Доктор економічнимх наук.
З 1970 року по 1975 рік працював у Львівському відділенні Львівської залізниці, з 1975 року працював в системі Управління автозаправних станцій Львівської області. З лютого 1989 року по жовтень 1992 року – на посадах заступника начальника та начальника цього управління, з жовтня 1992 року по лютий 1993 року - директором Львівського державного виробничо-комерційного підприємства “Львів-Петроль”, що на даний час є закритим акціонерним товариством “Фірма ”Львів-Петроль”.
Підприємство ЗАТ «Фірма «Львів-Петроль», як одне з найвагоміших на регіональному ринку нафтопродуктів, внесено до міжнародного Реєстру провідних підприємств 69-ти країн світу.
За час Президентства на території Львівської обл. побудовано та введено в експлуатацію більше 75 автозаправних станцій, наслідок чого є створення нових робочих місць для населення Львівщини. Своїм працівникам підприємство гарантує своєчасну виплату заробітної плати, розмір якої у 2,5 рази перевищує мінімальний розмір, встановлений законодавством України. ЗАТ «Фірма «Львів-Петроль» сплачує вчасно та в повному обсязі внески у Державну казну України.
За вміле керівництво, високий професіоналізм у роботі у серпні 2001 року мене було нагороджено золотою медаллю «За ефективне управління в нафтовій промисловості», а також міжнародною відзнакою – Орденом Пошани. 5 грудня 2001 року на II-му міжнародному форумі економічного співробітництва Малех П.І. був нагороджений Орденом « За заслуги» III ступеня (2007р.), медаллю з нагоди 10-річчя Незалежності України із занесенням в ексклюзивне видання – «Золота книга української еліти», а також має ряд нагород та почесних відзнак, такі ,як Орден “Володимира Великого” другого ступеня; Орден “Христа Спасителя”; Орден “Князя Костянтина Острозького“ першого ступеня; Медаль "За відданість Церкві" першого ступеня; Офіцер ордену Південного Хреста - нагорода ФР Бразилія.; Орден “Георгія Победоносця“ першого ступеня; Орден “Юрія Победоносця” першого ступеня.
Указом президента України Малеху П.І. присвоєне почесне звання “Заслужений працівник промисловості України” (вересень 2004 року).
В серпні 2001 року відповідно до наказу Кабінету Міністрів Федеративної Республіки Бразилія призначений на посаду Почесного Консула Федеративної Республіки Бразилія у 7-ми областях Західного регіону.
29 травня 2003 року Академія будівництва України обрала мене дійсним членом Академії та членом Президії Академії будівництва України.
В травні 2005 року присвоєно звання Генерал-лейтенанта Українського реєстрового козацтва.
У березні 1998 року я був обраний депутатом Львівської міської Ради по 75-му виборчому округу Франківського району міста Львова. У березні 2006 року обраний депутатом Львівської обласної ради VI скликання по Сколівському виборчому округу №24.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»